ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ ВШАНУВАЛА ХВИЛИНОЮ МОВЧАННЯ ВСІХ УКРАЇНЦІВ, ЯКІ ВІДДАЛИ ЖИТТЯ ЗА СВОБОДУ І НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ
Сьогодні в Одеській обласній військовій адміністрації вшанували хвилиною мовчання всіх українців, які віддали життя за свободу і незалежність України: всіх, хто воював, всіх військових, цивільних та дітей, всіх, хто загинув в боротьбі з російськими окупантами та в наслідок нападу російських військ на українські міста і села.
![](https://izmail-rda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275874270_326022722892451_5808395078812525941_n.jpg)
![](https://izmail-rda.odessa.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275781539_326022749559115_7784760321411720307_n.jpg)