НАВІКИ В ПАМ’ЯТІ. НАЗАВЖДИ У СТРОЮ

Захищаючи рідну землю від оскаженілого підступного цинічного терориста-агресора, переходять із земного до небесного строю найкращі діти України, золотими літерами на віки вкарбувавши свої імена в новітню історію вільної та незалежної держави. Схиливши голови у скорботі, мешканці села Випасне (Мологівька ТГ) проводжатимуть в останню путь свого земляка – ПАВЛЕНКА Олександра Васильовича (17.01.1987 р.н.).

16 вересня 2022 року, в ході наступальних дій із звільнення окупованих територій в районі н.п. Правдине, Херсонського району, Херсонської області, до кінця залишаючись вірним військовій присязі, молодший сержант Олександр ПАВЛЕНКО загинув, гідно виконуючи обов’язок військовослужбовця по захисту територіальної цілісності держави, проявивши мужність та героїзм.

Церемонія прощання із захисником України – молодшим сержантом Олександром Васильовичем ПАВЛЕНКОМ розпочнеться 14.09.2023 року об 11:00, за адресою: с.Випасне, вул.Ф.Рудницького, буд.13.

В цю гірку мить схиляємо голови в глибокій скорботі та висловлюємо слова співчуття та підтримки рідним, друзям, побратимам загиблого воїна.

Вічна слава Героям, відважним захисникам, які тепер з Небес будуть охороняти наш мир і спокій!

Вічна слава Олександру!

Перейти до вмісту