НАШІ ПЕРЕМОГИ ТОБІ, ОДЕЩИНО! ЮРІЙ ЗАХАРЄЄВ – ЧЕМПІОН СВІТУ!

Юрій ЗАХАРЄЄВ – чемпіон міжнародного турніру з боксу в Угорщині «Bocskai Istvan Memorial».

Наш чемпіон світу блискуче здобув золото, перемігши угорського боксера Ласло Козака у фіналі.

У чвертьфіналі Юрій здолав угорця Айсека Оройовее, а у півфіналі – бразильця Вандерсона Де Олівейру.

З перемогою, наш чемпіоне!

Нагадаємо, що наприкінці минулого року, Юрію Захарєєву присвоєне звання заслуженого майстра спорту України. Відповідний наказ був оприлюднений Міністерством молоді та спорту Bocskai Istvan MemorialУкраїни.

У 2021 році вихованець заслуженого тренера України Ігоря Юрескула – Юрій Захарєєв, став першим боксером в історії, який зміг виграти Чемпіонат світу серед молоді та Чемпіонат світу серед дорослих протягом одного року.

Нагадаємо, що 19-річний український боєць у блискучому стилі здобув перемогу у фінальному поєдинку Чемпіонату світу у Белграді в категорії до 71 кг над росіянином Вадимом Мусаєвим, продовживши свою неймовірну переможну серію. Тепер в активі Юрія, окрім семи золотих нагород на чемпіонатах України у різних вікових групах, чемпіонського звання на першості Європи серед юніорів, статусу дворазового чемпіона Європи серед молоді і чемпіона світу серед молоді, є й медаль найвищого ґатунку на світовій першості в еліті!