НАШІ ПЕРЕМОГИ ТОБІ, ОДЕЩИНО! Команда ДЮСШ Саратської селищної ради – бронзові призери чемпіонату Одеської області!
20 лютого в спортивному комплексі ДЮСШ м. Овідіополь відбулися півфінальні та фінальні ігри Першості Одеської області з футзалу серед юнаків 2006 — 2007 р.н.В першому півфіналі зустрілися команда ДЮСШ м. Рені і КДЮСШ м. Подільська, рахунок – ( 2 : 3 ). В іншому півфінальні господарі турніру КДЮСШ м. Овідіополь зустрілися з командою ДЮСШ Саратської селищної ради , маючи ігрову перевагу і не використавши декілька нагод взяття воріт в підсумку – поразка ( 0 : 2 ) .В грі за ІІІ місце, налаштувавшись на перемогу, наша команда впевнено переграла своїх однолітків ДЮСШ м.Рені —( 4 : 1) (Райчев М. — 2 , Мельничук І. — 2) .В фінальній зустрічі команда КДЮСШ м. Подільськ переграла господарів турніру (4 : 1) , які стали Чемпіонами Одеської області , срібні призери – господарі турніру , бронзові нагороди одержала наша команда ДЮСШ Саратської селищної ради .По завершенні турніру відбулося нагородження переможців та кращих гравців турніру .Кращий воротар : Арнаутов Максим .
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274486607_355376819768279_4428725836758787717_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274566790_355376823101612_4721179199526091445_n.jpg)