Нарада з працівниками структурних підрозділів управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації
На нараді з працівниками структурних підрозділів управління соціального захисту населення райдержадміністрації, яка відбулась 12 лютого, було розглянуто ряд важливих питань, серед яких зміни в законодавстві, здійснення контролю за правильністю нарахування соціальних державних допомог в січні 2024 року, презентація методичних рекомендацій щодо поводження із постраждалими від сексуального насильства пов’язаного з війною, план роботи та заходів управління соціального захисту населення райдержадміністрації на поточний тиждень та інші питання діяльності управління соціального захисту населення.
По кожному з питань, що виносились на розгляд щотижневої наради, інформацію надавали спеціалісти управління за відповідними напрямками роботи. По всім питанням були надані доручення.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/whatsapp-image-2024-02-12-at-10.57.50-3-1024x726.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/whatsapp-image-2024-02-12-at-10.57.50-1-1024x890.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/whatsapp-image-2024-02-12-at-10.57.50-2-1024x470.jpeg)