НАЧАЛЬНИК ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМ МАРЧЕНКО ПРОВІВ СЕЛЕКТОРНУ НАРАДУ

Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко провів чергову селекторну нараду в режимі онлайн з головами районних державних військових адміністрацій, міськими головами та головами громад.

Ключовими питаннями порядку денного стали заходи щодо активізації економічної діяльності в регіоні в умовах воєнного стану; соціальний захист внутрішньо переміщених осіб та додаткові соціальні гарантії за їх розміщення; наповнення та використання місцевих бюджетів Одеської області в умовах воєнного стану та порядок отримання гуманітарних вантажів їх облік та використання.

«Війна проти російських окупантів та агресорів — це боротьба і за економічну незалежність країни. Ми всі працюємо на нашу спільну перемогу, але й відновлення роботи регіонального бізнесу є важливою запорукою економічної стійкості всієї держави та її спроможності ефективно протистояти агресору. Бо працювати на своєму робочому місці у воєнний час – це не менший героїзм, аніж волонтерство, робота на інформаційних фронтах чи патрулювання вулиць» – сказав Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко.

Для якнайшвидшого відновлення економіки Начальник Одеської ОВА дав доручення головам районних військових адміністрацій та територіальних громад області провести аналіз усіх суб’єктів господарювання, які не працюють або працюють не на повну, виявити проблемні питання та вжити заходів для відновлення їх роботи.

«Необхідно максимально сприяти запуску сфери послуг. Хоч ці суб’єкти вважаються малими, однак їх в області понад 130 тисяч» – зазначив Максим Марченко.

Перейти до вмісту