НАЧАЛЬНИХ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ МАКСИМ МАРЧЕНКО ПРОВІВ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОФІСУ ООН З КООРДИНАЦІЇ ГУМАНІТАРНИХ ПИТАНЬ В УКРАЇНІ

Максим Марченко довів до співрозмовників інформацію про гуманітарну ситуацію в Одеській області та роботу Координаційного Гуманітарного штабу.

Начальник Одеської ОВА подякував ООН за вже надану гуманітарну допомогу для цивільного населення, що зазнає страждань від російської агресії та висловив сподівання щодо надходження об’ємів гуманітарної допомоги ООН і до Одеси та Одеської області для подальшого розподілу та оперативної доставки людям, які найбільше цього потребують.

«Ми зараз маємо близько 160 гуманітарних партнерів. Понад 2 мільйона людей в Україні вже отримали від нас продукти харчування, воду, ліки, предмети першої необхідності, допомогу з житлом та соціально-правову допомогу по всій країні. ООН працюватиме і надалі, щоб надати допомогу тим людям, чиї життя змінилися назавжди через війну з росією» – зазначив заступник координатора ООН з гуманітарних питань в Україні Маркус Верне.

Представники офісу ООН з координації гуманітарних питань в Україні зазначили, що спільно зі своїми гуманітарними партнерами готові постачати до Одеської області та в сусідні регіони, де продовжуються бойові дії, а мирне населення потребує термінової допомоги, ліки, продукти харчування та інші необхідні речі.

Перейти до вмісту