НА ЗАХИСТІ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ

Білгород-Дністровською районною військовою адміністрацію приймаються термінові заходи по евакуації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування із спеціалізованих установ міста, адже через наближення військових дій щодня зростає загроза для їх життя та здоров’я.

Так, сьогодні, 3 березня, успішно була проведена евакуація понад 100 дітей, віком від 4 до 18 років, які перебували у Білгород-Дністровському будинку змішаного типу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також були евакуйовані 14 дітей тої ж вікової категорії, які мешкають у центрі соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Білгород-Дністровської райдержадміністрації.

Спеціальними евакуаційними рейсами дітей було направлено до м.Одеси.

Евакуацію підопічних спеціалізованих дитячих установ очолив заступник начальника Білгород-Дністровської районної військової адміністрації Максим БРИТКОВ.

Активну участь в організації перевезення дітей взяли Білгород-Дністровський міський голова Віталій ГРАЖДАН та Шабівський сільський голова Павло ПАВЛЕНКО.

Тільки разом – ми сила!

Перейти до вмісту