На два випадки більше: статистика захворюваності на COVID-19 у Білгороді-Дністровському

На два випадки більше: статистика захворюваності на COVID-19 у Білгороді-ДністровськомуМіськрайонний відділ лабораторних досліджень повідомляє, що за минулий тиждень в місті захворюваність на COVID-19 збільшилась: 29 випадків проти 27; серед дітей до 17 років випадків не зареєстровано.

Надання стаціонарної медичної допомоги хворим на COVID-19 мешканцям міста та району проводиться в КНП «Білгород-Дністровська центральна районна лікарня» за укладеним договором з Національною службою здоров’я України. За минулий тиждень до трьох інфекційних відділень Білгород-Дністровської ЦРЛ госпіталізовано 26 хворих з підтвердженим діагнозом COVID-19. На даний час стаціонарну медичну допомогу отримують 39 хворих з діагнозом COVID-19 (з них 13 мешканців міста). Киснево-залежних – 24.

Станом на 13 серпня в інфекційному відділенні Білгород-Дністровської міської багатопрофільної лікарні перебуває 11 хворих, з них 5 з підозрою на COVID-19. Відбір біоматеріалу для підтвердження діагнозу на COVID-19 методом ПЛР за минулий період проведено у 8 хворих (позитивних – два). В клініко-діагностичній лабораторії лікарні за минулий тиждень методом ІФА (імуноферментного аналізу) на COVID-19 проведено 19 досліджень, позитивних немає.

Екстрену медичну допомогу мешканцям міста та району забезпечує ВП «Білгород-Дністровська станція екстреної (швидкої) медичної допомоги». Бригадами швидкої медичної допомоги за минулий період здійснено 8 виїздів з причини пневмонії та підозри на COVID-19, та 5 госпіталізації.

*з використанням інформації Білгород-Дністровська міська рада 

Перейти до вмісту