МОНІТОРИНГ ХАРЧУВАННЯ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ
З метою забезпечення належного харчування у закладах загальної середньої та дошкільної освіти нашого району та, на виконання доручення голови райдержадміністраціїї щодо вивчення стану впровадження системи НАССР та норм харчування в освітніх закладах, на минулому тижні здійснювались виїзди робочої групи у складі представників райдержадміністрації, Держпродспоживслужби та районного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень до Шабівської та Мологівської сільських рад. Робочу групу очолила заступник голови райдержадміністрації – Тетяна ДОМЧИНСЬКА.
Членами групи було оглянуто загально освітніх заклади – це школи №1 і №2 та дошкільної освіти – дитячі садочки «Ягідка» і «Тополька». В ході перевірки працівникам вищезгаданих установ були надані рекомендації, передбачені діючими законодавчими та нормативними документами.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-3a8877d98a5138f346389f81e47d84ce-v.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-09cd9e2eb770f678dd6fd1a39f66f1f0-v.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-9ae0685960066dba41e782b05284addc-v.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-9c25fcd10adb996df694bdcd570dad00-v.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-49c9ddeea6fd2c6a4707cecd2b6f0908-v.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-71aff7385dbc62a9a3dc9a7b43047884-v.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-86a06f9f2dd1cb2d491641e920a5d0da-v.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-98a396abca0392992b2527f3de4ed316-v.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-148c40be416449b1b37dda416243a799-v.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-8338b6c931f3087400015527d842b922-v.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-a437864eef5e162ef58de17db99e3f29-v.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-b80f62c48224d2c19fc3b18ae45f9a8c-v.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-b88cf8ab526a90151938cf453e0cfb37-v.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-c148569c042912b03ea3765d1c3780de-v.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-ccd2ddb4daa0c754fa9e1e4c5f80d63b-v.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-d485f5ab39eac12e4b5784bc47b541b0-v.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-dcb609881b18b64b475e42f11a230170-v.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/img-f2f92ffca2f3a07800a22b06bfbfc1d6-v.jpg)