Мінекономіки закликає найбільші бізнеси світу підтримати фонди відбудови України

Міністерство економіки закликає найбільші компанії світу долучитися до відбудови України, перерахувавши кошти у Фонд відновлення та трансформації економіки та у Фонд підтримки малого та середнього бізнесу.

Фінансова підтримка буде спрямована на інструменти допомоги бізнесу та реанімування економіки, і дозволить знизити ризик гуманітарної катастрофи, яка через військову агресію росії загрожує не лише Україні, а й всьому світу.

З 24 лютого наша країна відбиває вторгнення російської федерації. Масові бомбардування житлових районів спричиняють величезні втрати серед мирного населення. Інфраструктура у багатьох містах знищена або пошкоджена, а велика кількість українських компаній припинили свою діяльність.

“Зараз через військову агресію росії ми втрачаємо надходження до бюджету. Водночас, демонструючи стійкість до насильства та нищівної агресії росії, Україна щодня доводить, що наша загартована нація стоїть на захисті усього демократичного світу. Ми потребуємо підтримки у нашій боротьбі, а також відновленні економіки та потужності нашої держави”, – зазначив заступник Міністра економіки України Олександр Грибан.

Серед компаній, яким спрямоване звернення – Fazer Confectionery Ltd, Eaton Corporation PLC, Kimberly-Clark Corporation, Kellogg’s, Henkel, Carlsberg, Gfk SE, Ipsos SA, HEINEKEN Company, AB InBev, Mondelez, PepsiCo, Beiersdorf, Coca-Cola Company, Philip Morris International, S Group (Prisma), Japan Tobacco International, S.A. Auchan Holding, Procter & Gamble, Mars Incorporated і Conta-Clip.

Також Міністерство економіки закликає ці компанії приєднатись до міжнародної спільноти соціально відповідальних бізнесів, які припинили свою діяльність у російській федерації. Адже росія наразі є країною, що варварськи ігнорує загальнолюдські цінності та порушує міжнародні закони.

Перейти до вмісту