Країна має працювати. Бізнес має працювати. Держава надала для цього максимальні податкові, регуляторні, кредитні та фінансові стимули, – Денис Шмигаль
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/276233618_333092768855607_5316040257881220006_n.jpg)
Кажуть, що битви виграє армія, а війну — економіка.Тому основне завдання Уряду й усіх, хто зараз не на передовій — це забезпечити перемогу на економічному фронті.Країна має працювати. Бізнес має працювати. Держава надала для цього максимальні податкові, регуляторні, кредитні та фінансові стимули.Отже, працюймо. Віримо у ЗСУ. Наближаємо перемогу.Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.