КОНТРОЛЬ ЗА ЦІНАМИ НА ТОВАРИ ПЕРШОЇ НЕОБХІДНОСТІ НА ПОРЯДКУ ДЕННОМУ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

На виконання постанови КМУ  від 06.03.2022 № 223 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.1996 № 1548» та розпорядження Одеської обласної та Білгород-Дністровської районної військових адміністрації з метою забезпечення цінової стабільності в умовах воєнного стану щоденно здійснюється моніторинг за дотриманням суб’єктами господарювання норм чинного законодавства при формуванні, встановленні та застосуванні державних регульованих цін.

З метою здійснення контролю на об’єктах роздрібної торгівлі проводяться цінові спостереження на товари, що мають істотну соціальну значущість.  

 Моніторингові обстеження цін проводяться як в мережах супермаркетів, так і в невеличких продуктових магазинах.  

Крім того, робочою групою Одеської обласної військової адміністрації з 27 по 29 квітня поточного року було проведено повторний моніторинг цін у суб’єктів господарювання Білгород-Дністровського району з приводу необґрунтованого завищення цін на соціально значущі товари.

          Про результати перевірки представники робочої групи з контролю за ціновою ситуацією ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області доповіли в ході селекторної наради з головами територіальних громад, що мала місце 29 квітня 2022 року. Очолив та провів нараду голова начальник Білгород-Дністровської районної військової адміністрації Василь САМОКИШ.

          За словами представників робочої групи, ситуація з цінами на продукти харчування в закладах роздрібної торгівлі  на території району не перевищує загальнодержавних  норм та знаходиться на постійному контролі. 

          Шановні громадяни! Якщо ви виявили неправомірне підвищення цін, проінформуйте про це ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області.

Перейти до вмісту