Компенсація роботодавцю за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Державна служба зайнятості пропонує вам скористатися програмами з надання компенсацій на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб:

  1.  Програма з надання роботодавцям компенсацій на оплату праці за працевлаштованих зареєстрованих безробітних із числа внутрішньо переміщених осіб(постанова КМУ від 08 вересня 2015 року № 696).

Роботодавець, який працевлаштував зареєстрованого безробітного з числа внутрішньо переміщених осіб (далі – ВПО) за направленням центру зайнятості на умовах строкового трудового договору, для отримання компенсації повинен протягом 2-х місяців з дня працевлаштування ВПО звернутися до центру зайнятості. Перелік документів для отримання компенсації:

 ➡ заява про компенсацію витрат на оплату праці у довільній формі; 

 ➡ копія трудового договору між роботодавцем та робітником;

 ➡ розпорядчий акт про прийняття на роботу.

Розмір компенсації: фактичні витрати на оплату праці, але не вище двох розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом.

Тривалість компенсації: не більше 6-ти місяців з дня працевлаштування ВПО.

Право на отримання такого виду компенсації надається роботодавцю за кожну працевлаштовану особу з числа ВПО на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом. Подати заяву можна не раніше, ніж після 5-ти робочих днів з дня працевлаштування ВПО. Перелік документівдля отримання компенсації:

 ➡ заява затверджена Державним центром зайнятості;

 ➡ копія наказу про працевлаштування ВПО;

 ➡ відомості про працівника (прізвище, ім’я, по-батькові, номер паспорта, ідентифікаційний код);

 ➡ копія довідки про взяття на облік ВПО.

Документи можна подати через порталДІЯ, надіслати наелектронну пошту центру зайнятості, або особисто підійти до фахівця.

Розмір компенсації: 6700 гривень щомісяця за працевлаштовану ВПО.

Тривалість компенсації: не більше 2-х місяців з дня працевлаштування особи.

Більше інформації на сайті Державного центру зайнятості у розділі «роботодавцям».

Довідки за телефоном: (048) 230 12 62

Перейти до вмісту