ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про проведення Білгород-Дністровською районною державною (військовою) адміністрацією електронних консультацій з громадськістю з 02.01.2024 до 17.01.2024 щодо спрощення процедури призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для ветеранів війни і членів їх сімей

Питання або назва проєкту акта, винесеного на обговорення: щодо спрощення процедури призначення пільг на оплату житлово-комунальних послуг для ветеранів війни і членів їх сімей

Соціальні групи населення та заінтересовані сторони, інтересів яких стосуватиметься план заходів: військовослужбовці, ветерани війни, особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їх родин.

Мета проведення консультацій з громадськістю: збір пропозицій та зауважень громадськості.

Можливі наслідки проведення в життя рішення для різних соціальних груп населення та заінтересованих сторін: посилення соціального та правового захисту військовослужбовців, ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особи з інвалідністю внаслідок війни та членів їх родин.

Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації. 

Строк подання пропозицій та зауважень: з 02.01.2024 до 17.01.2024

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (048-49) 2-83-66.

Контактна особа: Вовк Наталія Іванівна, провідний спеціаліст відділу комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності Білгород-Дністровської районної державної адміністрації м. Білгород-Дністровський, вул. Грецька, 24, IV-й поверх, каб. 45. Тел.: (048-49) 2-83-66.

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: bdkomzgrom@gmail.com (у темі листа вказати – консультації 2024).

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 67700, м.Білгород-Дністровський, вул. Грецька, 24, відділ комунікацій з громадськістю та інформаційної діяльності.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 17 січня 2024 року шляхом оприлюднення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації у розділі «Громадянське суспільство і влада».

Дата оприлюднення: 02.01.2024

Перейти до вмісту