ГОЛОВА-НАЧАЛЬНИК БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЬ САМОКИШ ВРУЧИВ ДЕРЖАВНУ НАГОРОДУ (ПОСМЕРТНО) БАТЬКАМ ЗАГИБЛОГО ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ – СОЛДАТА ПІДЧЕНКА РОМАНА ВІТАЛІЙОВИЧА

Сьогодні, 18 травня, голова-начальник Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ спільно із заступником начальника Білгород-Дністровського РТЦК та СП Віталієм СОЛОМАХОЮ від імені Президента України вручили державну нагороду орден «За мужність» ІІІ ступеня батькам загиблого захисника України – солдата ПІДЧЕНКА Романа Віталійовича – Вікторії Костянтинівні та Віталію Павловичу, яким полеглий захисник був нагороджений посмертно, відповідно до Указу Президента України від 9 березня 2021 року № 8/2023, за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Солдат Роман ПІДЧЕНКО (25.07.1993 р.н.) загинув 9 червня 2022 року в ході бойового зіткнення під обстрілів українських позицій з танку противника. Це сталося поблизу н.п. Катеринівка, Луганської області.

Вручаючи нагороду батькам загиблого, Василь САМОКИШ зазначив, що жодні ордени чи нагороди не зможуть вгамувати біль матері, яка втратила сина. Дружини чи дітей, яких більше не зможе обійняти найрідніша людина, проте ці державні нагороди повинні нагадувати нам про подвиги сучасних українських героїв. І щоб усі ми постійно пам’ятали: їхня жертва не була даремною. Їхня відважність та хоробрість залишаться у пам’яті наступних поколінь.

Також очільник райдержадміністрації запевнив родину загиблого у тому, що райдержадміністрація та органи виконавчої влади району постійно перебуватимуть із ними на зв’язку й надаватимуть всебічну допомогу, адже обов’язок влади допомогти та підтримати рідних і близьких у скрутну хвилину, зробити все можливе, щоб віддячити за те, що вони втратили своїх рідних.

Час не гоїть рани. Цей біль — з нами. Але з нами — і гордість за незламну і величну націю. За усіх Героїв та Героїнь, які стали на захист країни. Завдяки цим людям Україна є і буде!

Перейти до вмісту