ДОПОМОГА ТИМ, ХТО ДОПОМАГАЄ ІНШИМ

Сьогодні, 3 квітня, у дистанційному форматі відбулась конференція під загальною назвою: «Допомога допомагаючим: виклики у роботі та підтримці власного робочого стану спеціалістів(ок), які надають психологічну і юридичну допомогу», в якій взяли участь представники психологічної, юридичної, медичної, соціальної, гуманітарної та інших напрямків роботи, пов’язаної із наданням послуг населенню.

Ініціатором проведення онлайн зустрічі стала ГО «Вектор прав людини». На переконання організаторів заходу, системні підвищення кваліфікації і психологічна підтримка спеціалістів(ок), які допомагають іншим – це можливість забезпечити якісну допомогу населенню, яке це потребує, здійснювати просвітницькі заходи серед людей та тим самим здійснювати важливий внесок у спільне стратегічне завдання – профілактику та/або подолання соціальної та колективної травми.

Під час зустрічі учасники заходу мали можливість проаналізувати виклики, які постають перед спеціалістами з громадського, приватного та державного секторів психологічного, психосоціального та правничого напрямів діяльності, які надають правову допомогу потерпілим від війни рф проти України, розглянути способи підвищення резильєнтності власної та клієнтів в умовах пролонгованого стресу тощо.

Від Білгород-Дністровської районної державної адміністрації участь у конференції взяли спеціалісти управління соціального захисту населення.

Перейти до вмісту