ДОЛАЙТЕ ОКУПАНТІВ ІЗ ДІЄЮ

Не треба володіти якоюсь суперсилою, щоб допомагати українській армії подолати ворога. Пропонуємо 3 дієві методи в застосунку:

1️⃣ єВорог

Якщо побачили окупанта чи техніку, передайте інформацію ЗСУ. Так ви допомагаєте нашій армії фіксувати переміщення ворога та знищувати його. Перейдіть у чатбот із головного екрана застосунку Дія або в Telegram 👉🏻https://t.me/evorog_bot та надішліть усю інформацію: де, коли та що саме ви бачили. Чатботом вже скористалося понад 230 тисяч українців, а кожен їхній кадр ЗСУ наблизив нас на крок до перемоги.

2️⃣ Допомогти армії фінансовоДля цього достатньо зайти в застосунок, натиснути 👉🏻 Допомогти армії 👉🏻вказати суму внеску та сплатити. Усі кошти ми перераховуємо до фонду «Повернись живим». Наразі через Дію вдалося зібрати понад 227 млн гривень. За вашої підтримки армія стає міцнішою!

3️⃣ єБайрактар«Цифрове заспокійливе» в застосунку, щоб кожен міг уявити себе оператором популярного безпілотника та знищити окупантів віртуально. За 2 тижні послуги в Дії понад 1,6 млн користувачів зареєструвалися операторами Байрактару.

Допомагайте армії та бережіть себе. Єднаймося, щоб подолати ворога та відсвяткувати перемогу разом!🇺🇦

Перейти до вмісту