ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА

ОНЛАЙН-ПЛАТФОРМА «ВЗАЄМОДІЯ» ЗАПРАЦЮВАЛА У ТЕСТОВОМУ РЕЖИМІ

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня
2011 року №1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» з 13 вересня 2021 року забезпечена технічна можливість проведення конкурсів із визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, на онлайн-платформі «ВзаємоДія», доступної за посиланням: https://vzaemo.diia.gov.ua/.

Інститути громадянського суспільства зможуть подавати пропозиції своїх проєктів та в разі перемоги отримувати державні гранти на їх реалізацію. Відтепер всі етапи – від оголошення конкурсу до визначення переможців – відбуватимуться онлайн. Сервіс працює у тестовому режимі.

Більше інформації можна дізнатися з пресрелізу, який доступний за посиланнями https://cutt.ly/OW0sGzs, та запису брифінгу Мінцифри та партнерів, доступного за посиланням https://cutt.ly/eWB4C6U//.

Перейти до вмісту