ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ!

Інформація про послуги програми «Інформування, консультування та правова допомога» NRC, а також основні канали зв’язку для отримання цих послуг для внутрішньо переміщеного та постраждалого внаслідок бойових дій населення.

Норвезька рада у справах біженців (NRC) продовжує працювати в Україні для надання допомоги населенню, яке постраждало внаслідок бойових дій. Наразі програма «Інформування, консультування та правова допомога» NRC розширює свої географічні, тематичні та часові рамки.

Допомога надається через телефонну «гарячу» лінію 0 800 302 007, Viber (+380678294435), Skype (ua.icla@nrc.no) та електронну пошту (ua.icla@nrc.no) щоденно з 8:00 до 18:00.

За допомогою фахівців NRC можна отримати детальну інформацію та консультацію щодо евакуації з міст, де тривають бойові дії, процедур та документів, необхідних для перетину державного кордону України до сусідніх країн, перебування та працевлаштування в них, тимчасового захисту або статусу біженця, підготовчих дій для отримання компенсації за зруйноване житло тощо.

Перейти до вмісту