ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ!

ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ, АРХІТЕКТУРИ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ІНФОРМУЄ

За інформацією т.в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства Олексія НАКРАЙНІКОВА, відділ здійснює забезпечення державної політики у сфері архітектури на території Білгород-Дністровського району, проводить аналіз стану містобудівної документації, організовує роботу з розроблення, оновлення, коригування містобудівної документації, координує діяльність суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій району, забудови населених пунктів, поліпшення їх архітектурного вигляду та інші питання містобудівної діяльності, визначені законом.

В зв’язку із відсутністю в структурних підрозділах органів місцевого самоврядування територіальних громад району відповідних фахівців у галузі архітектури,  відділ архітектури райдержадміністрації проводить прийом мешканців  громад: Кулевчанської, Мологівської, Дивізійської, Петропавлівської, Плахтіївської, Маразліївської, Успенівської та розглядає звернення громадян, юридичних та фізичних осіб з питань, що належать до компетенції відділу.

А саме, проводить видачу забудовникам в установленому законодавством порядку будівельні паспорти на розміщення і будівництво індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських будівель і споруд, гаражів, елементів благоустрою та озеленення земельних ділянок, а також видачу паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва, видачу витягів з містобудівної документації та багато інших послуг і консультативних роз’яснень.

В зв’язку із введенням в країні воєнного стану, було призупинено електронний обіг документації в галузі містобудування та архітектури. Тому, на сьогоднішній день, районний відділ містобудування та архітектури видає лише витяги з містобудівної документації та паспорта прив’язки тимчасових споруд.

Так, в ході виїзної робочої наради в Кулевчанській територіальній громаді, сільським головою Михайлом ПОПОВИМ було передано оновлений генеральний план та містобудівну документацію села Кулевча.

Тож, шановні мешканці Білгород-Дністровського району, якщо у вас виникли питання, які входять до компетенції районного відділу містобудування та архітектури, звертайтесь безпосередньо до спеціалістів відділу, тут завжди готові допомогти й надати фахову консультацію.

Перейти до вмісту