ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ!

ВІДДІЛ ЕКОНОМІКИ ТА АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ

Моніторинг цін на території Білгород-Дністровського району

            На виконання  розпорядження Одеської обласної військової адміністрації від 15.03.2022 №102/А «Про утворення робочої групи з контролю за ціновою ситуацією в Одеській області» та з метою забезпечення цінової стабілізації в умовах воєнного стану  було проведено моніторинг цін на території Білгород-Дністровського району.

           Протягом минулого тижня робочою групою, до складу якої входять  представники Одеської обласної військової адміністрації, ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, а також представником відділу економіки та агропромислового розвитку  районної військової адміністрації було здійснено виїзди по території Білгород-Дністровського району з метою здійснення контролю  цін на перелік товарів, що мають істотну соціальну значущість, затвердженого постановою КМУ від 22 квітня 2020 року № 341 «Про заходи стабілізації цін на товари, що мають істотну соціальну значущість».

            Так, до переліку таких товарів входить близько 30 видів продукції, серед яких – хліб, макаронні вироби, м’ясо, цукор, олія, деякі овочі, молочні продукти.

            В ході роботи робочою групою було вивчено цінову політику та проведено роз’яснювальну роботу щодо необхідності додержання рівня роздрібних цін на споживчі товари.

             На території Білгород-Дністровського району моніторинг цін на споживчі товари органами місцевого самоврядування проводиться щоденно.

Перейти до вмісту