ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ!

УТОЧНЕННЯ

обласної військової адміністрації до Розпорядження начальника Одеської обласної військової адміністрації Максима Марченка, щодо запровадження на території Одеси та Одеської області комендантської години

з 21.00 09.04 до 06.00 11.04.2022 року

  1. В нічний час (з 21.00 09.04 до 06.00 10.04.2022 та з 21.00 10.04 до 06.00 11.04.2022) всі заходи комендантської години – без змін.

В денний час (з 06.00 до 21.00 10.04):

  • Підприємства безперервного циклу, лікарні та аптеки працюють в штатному режимі.
  • Графік руху залізничних поїздів та автобусів міжміського сполучення не змінюється, посадка та висадка пасажирів, а також допуск на вокзали та вихід з них здійснюється за наявності раніше придбаних проїзних документів та документів, що засвідчують особу.
  • Рух громадського транспорту – значно обмежується (чергові засоби).
  • Переміщення пішки, громадським та особистим транспортом – обмежується та дозволяється лише за наявності документів, що засвідчують необхідність такого переміщення (білети на потяг (автобус), направлення на лікування, посвідчення про відрядження, посвідчення працівника підприємства безперервного циклу тощо…).
  • Забороняється робота та відвідування ринків, закладів громадського харчування, кафе, ресторанів, торгівельно-розважальних (розважальних) закладів, парків відпочинку, спортивних закладів, магазинів, торгових точок та АЗС.
  • Дозволяється проведення весняних польових робіт, вигул та випас домашніх тварин та худоби (за наявності не більше трьох супроводжуючих людей), а також дозволено переміщення для забезпечення заходів щодо забезпечення їжею та лікування тварин.
  • Проведення спланованих похованьта пов’язаних з ними ритуальних заходів дозволяється за наявності мінмальнонеобхідної кількості присутніх (близькі родичі та друзі).

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

перебування за межами особистого помешкання (на вулиці) у кількості більше трьох осіб та без документів, що засвідчують особу.

Дякую за розуміння!

Перейти до вмісту