День Єднання в Саратській громаді

14 лютого 2022 року Президентом України В.О. Зеленським був підписаний Указ про оголошення 16 лютого 2022 року Днем єднання, мета якого — посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

Сьогодні на будинках і спорудах селища Сарата піднялись синьо-жовті Прапори, а на площі Патріотів пройшов урочистий мітинг.На захід з прапорами та елементами державної символіки прийшли представники різних організацій селища, громадськість.Усі присутні разом долучились до всеукраїнського марафону — виконання Державного Гімну України.

На мітингу з промовою виступив секретар Саратської селищної ради Володимир Протасович Проданов, сказавши, що зараз, в той час, коли наша країна переживає дуже тяжкі часи, українському народу хочеться як ніколи відчуття єднання та миру.

Також, виступив перший заступник Саратського селищного голови Іван Іванович Дудуш, який провів історичний екскурс про тисячолітні традиції Державності – від України-Русі до сучасної України. Іван Іванович звернувся до мешканців громади із закликом до спокою та єднання, оскільки наш спокій допоможе владі, дипломатам і силовикам гідно виконувати свою роботу із захисту держави та українців.

Начальник відділу культури та туризму Саратської селищної ради Анатолій Броніславович Сухарський прочитав вірш В.Сосюри «Любіть Україну», який було написано у 1944 році після звільнення Києва. Саме цій вірш був заборонений в Радянському Союзі за те, що він був наповнений любов’ю до своєї країни та побажав усім миру.Саратський селищний голова Вікторія Райчева, що є ініціатором цієї урочистої події в селищі Сарата, нажаль не змогла бути присутньою на мітингу через екстренну робочу нараду голів громад під головуванням Самокіша В. П. — голови райдержадміністраціїї та була присутня на урочистому заході з нагоди Дня Єднання України у м. Білгород-Дністровському.

Головний уроком цього Дня має стати усвідомлення того, що тільки в єдності сила і перемога. День єднання назавжди має стати джерелом упевненості у нашому кращому майбутті, що зросла і зміцніла у віковій визвольній боротьбі українського народу.Бажаємо всім нам любові до рідної землі. Миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу!

Саратська селищна рада

Перейти до вмісту