ДЕНЬ ЄДНАННЯ В ПЛАХТІЇВСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ
Нa виконання Указу Президента України від 14.02.2022 №53/2022 “Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства”, з метою гідного відзначення 16 лютого 2022 року на високому організаційному рівні Дня єднання у Плахтіївській сільській раді було проведено урочистості з використанням національної символіки і підняття Державного Прапора України, що символізує нашу незалежність та єдність. Право підняти Державний Прапор України було надано депутату Плахтіївської сілської ради Івану СЛИВЦІ.
О 10:00 під час патріотичного заходу працівниками Плахтіївської сільської ради було виконано Державний Гімн України.
Бажаємо зберігати силу духу, бадьорість, оптимізм і глибокоу віру у гідне майбутнє нашої громади та України! Нехай у кожній родині панує мир і спокій, любов і взаєморозуміння!
В єдності – наша сила!
![](https://rada.info/upload/users_files/04380711/f1ddfb8a95ba3e180033865d28d9a114.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04380711/cb20eb335bb68db458461c65eb205704.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04380711/9334214b55c2e947356968a65a2a2d2c.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04380711/a7857ba689f2cb97962e86743c5900cb.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04380711/0baa379ae84be04fb7ac6c5b68df2b49.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04380711/cbad7cb466e0c2f76a8108a320f44449.jpg)
![](https://rada.info/upload/users_files/04380711/44d62d49ea91b6d3ede5ea056c8c81f4.jpg)