CRDF Global оголошує конкурс на надання грантів на поліпшення кібербезпеки

Гранти на поліпшення кібербезпеки для  Центральних органів влади України / Державних підприємств критичної інфраструктури України.

Кінцевий термін подання заявок: Понеділок, 20 листопада 2023 р. 

Сесія запитань та відповідей:  Вівторок, 14 листопада 2023р. за попередньою реєстрацією 

https://forms.office.com/r/5K8AaBmyr5

https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=E7t-bGsD-Eyc4yoqsXMlaUOPElpVIYhLlxldzgSHpsVUNlQ4OUlZT05RT0tYTEdGWTBSSTdES1FEUi4u
Загальна інформація про конкурс: 

CRDFGlobal (Фонд цивільних досліджень та розвитку США) є незалежною некомерційною організацією, яка впроваджує безпеку та стабільність в межах міжнародної місії розвитку та глобальної допомоги. CRDF Global за підтримки Державного департаменту США відкриває конкурс мікрогрантів для фінансування потреб у сфері поліпшення кібербезпеки Центральних органів влади України / Державних підприємств критичної інфраструктури України (CySIG). Конкурс націлений на надання підтримки в галузі кібербезпеки для грантоотримувачів з метою ідентифікації вразливих зон та захисту їхніх систем від можливих кіберінцидентів, шляхом підвищення загального рівня кібербезпеки та стійкості інформації в цих установах. Це можливо досягти, залучивши кваліфікованих спеціалісів в галузі кібербезпеки з метою забезпечення високого рівня захисту важливої інформації, ресурсів та мереж цих установ, сприяючи підвищенню рівня кіберзахисту України. 

Максимальний розмір гранту: до 54 000 доларів США 

Як подати заявку: 

Надішліть, будь ласка, всі документи електронною поштою на vsheliekhova@crdfglobal.org, обов’язково зазначивши тему листа “Гранти на поліпшення кібербезпеки для  Центральних органів влади України / Державних підприємств критичної інфраструктури України”

Перейти до вмісту