ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Проєкти рішень щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з попередження пожеж та загибелі людей в житловому секторі, особливо серед громадян, внесених до «груп ризику», багатодітних родинах тощо, спільно з представниками соціальних служб, поліції, працівників освіти Білгород-Дністровського району, вжиття заходів щодо покращення стану укриття населення у фонді захисних споруд цивільного захисту району і створення належних умов для перебування у них людей – були винесені начальником Білгород-Дністровського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області Олександром ЧУХАНЕНКОМ, в ході чергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, сьогодні, 6 лютого.
Засідання очолив голова (начальник) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ.
Всі винесені на розгляд комісії рішення були прийняті, з врахуванням пропозицій.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1527-1024x930.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/dsc_1532-1024x489.jpg)