ПІДТРИМКА ВПО У ФОКУСІ: В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ РДА ГОТУЮТЬСЯ ДО ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ РАДИ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Забезпечення належної підтримки внутрішньо переміщених осіб залишається одним із пріоритетних напрямків роботи Білгород-Дністровської районної державної адміністрації. Саме тому триває активна підготовка до чергового засідання Ради з питань ВПО, де будуть розглянуті актуальні питання соціального захисту та інтеграції переселенців у громади району. Минулого тижня т.в.о. начальника управління соціального захисту населення Тетяна ПОНОМАРЕНКО спільно зі спеціалістами відділу соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб взяли участь у робочій зустрічі з головою Ради з питань ВПО Ганною ОНОПРІЄНКО. У ході зустрічі учасники обговорили низку важливих питань, які потребують особливої уваги. Зокрема, йшлося про шляхи вирішення житлових проблем внутрішньо переміщених осіб, можливості отримання ваучерів для громадян, які одночасно мають статус учасника бойових дій та статус ВПО, а також про підготовку звіту щодо діяльності Ради за перше півріччя 2026 року.

Читати далі

Жителі м. Київ, Київської, Чернігівської, Дніпропетровської та Одеської областей можуть отримати фінансову підтримку до 2 600 доларів США

Жителі м. Київ, Київської, Чернігівської, Дніпропетровської та Одеської областей можуть отримати фінансову підтримку до 2 600 доларів США на відкриття або перезапуск власної справи в рамках Програми підтримки економічної стійкості (ERP). Підтримка мікробізнесу здійснюється ГО «Центр зайнятості Вільних людей» у співпраці з Mercy Corps. Програма спрямована на підтримку самозайнятості та розвиток малого підприємництва серед внутрішньо переміщених осіб і місцевого населення, яке проживає у регіонах, що постраждали від війни. У межах Програми учасники/ці можуть отримати фінансову допомогу для започаткування, відновлення та розширення власної справи, а також консультаційний супровід. За час реалізації Програми з 2023 року вже підтримано 393 мікробізнеси у різних регіонах України, а команда проєкту здійснила понад 500 індивідуальних візитів і консультацій, супроводжуючи учасників на всіх етапах розвитку їхньої справи. Наразі триває етап прийому заявок. Хто може взяти участь 1. Внутрішньо переміщені особи (ВПО); 2. Місцеві жителі, які проживають на територіях, де велися або ведуться бойові дії (відповідно до наказу[…Читати далі…]

Читати далі

Бізнеси, які постраждали від війни, можуть отримати підтримку до 20 000 доларів США

Бізнеси, які постраждали від війни та знаходяться у м. Київ, Київській, Чернігівській, Дніпропетровській або Одеській області, можуть отримати підтримку до 20 000 доларів США на відновлення та розширення в рамках Програми підтримки економічної стійкості (ERP). Підтримка малого та середнього бізнесу здійснюється ГО «Вест Юкрейн Діджитал» у співпраці з Mercy Corps. У межах Програми учасники/ці можуть отримати фінансову допомогу для придбання основних виробничих засобів. Від початку реалізації Програми у 2023 році було підтримано 116 малих та середніх підприємств, які сумарно створили 245 робочих місць. Наразі триває етап прийому заявок. Умови участі в програмі 🔹офіційна реєстрація бізнесу; 🔹ведення діяльності у визначених програмою регіонах; 🔹наявність щонайменше одного працівника; 🔹функціонуючий бізнес (не в стані банкрутства/ліквідації); 🔹відсутність заборгованостей, судових рішень та зв’язків із підсанкційними особами; 🔹створення або збереження від трьох робочих місць для ВПО або місцевого населення; 🔹наявність досвіду ведення бізнесу; 🔹інвестиція власних коштів в реалізацію поданої бізнес-ідеї. Відбір учасників здійснюється на конкурсній основі. Учасник[…Читати далі…]

Читати далі

ТЕПЛІ СЛОВА ПРИВІТАНЬ ЛУНАЛИ СЬОГОДНІ ДЛЯ ДЕРЖАВНИХ СЛУЖБОВЦІВ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Щороку 23 червня в Україні відзначається День державної служби – професійне свято державних службовців, які своєю щоденною працею забезпечують реалізацію державної політики, виконання завдань і функцій держави, захист прав та законних інтересів громадян, а також стабільне функціонування органів державної влади. Зі словами привітань до колективу райдержадміністрації звернувся голова (начальник) Василь САМОКИШ, подякувавши співробітникам органу влади за щоденну працю та відзначивши їх внесок у розбудову як держави в цілому, так і Білгород-Дністровського району. «Сьогодні державні службовці працюють в особливо складних умовах. Незважаючи на виклики воєнного часу, необхідність оперативного реагування на численні загрози та підвищене навантаження, працівники Білгород-Дністровської районної державної адміністрації продовжують сумлінно виконувати свої обов’язки, забезпечуючи безперервну діяльність органу державної влади, підтримуючи стабільність у громадах та сприяючи вирішенню актуальних питань життєдіяльності населення», – підкреслив очільник району. За сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня державної служби, грамотою Одеської обласної державної адміністрації відзначені: МАКАРЕНКО[…Читати далі…]

Читати далі

Шановні державні службовці! Щиро вітаю вас із Днем державної служби України!

Державна служба – це відповідальна та почесна праця, спрямована на забезпечення стабільного розвитку держави, захист прав і свобод громадян, підвищення добробуту суспільства. Саме завдяки вашому професіоналізму, компетентності, відданості справі та сумлінному виконанню службових обов’язків реалізуються важливі державні рішення та підтримується ефективна робота органів влади. Сьогодні, в умовах складних викликів для нашої країни, державна служба набуває особливого значення. Висловлюю щиру вдячність усім державним службовцям та бажаю міцного здоров’я, миру, добробуту, невичерпної енергії, нових професійних здобутків, підтримки однодумців та успіхів у служінні Україні! З повагою Голова (начальник) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації

Читати далі

У райдержадміністрації пройшла робоча зустріч з питань нотаріату та соціального захисту військовослужбовців

Забезпечення прав громадян та підтримка захисників України є ключовими пріоритетами роботи органів державної влади. З метою підвищення якості надання послуг та вирішення актуальних питань, що виникають у мешканців Білгород-Дністровського району, 19 червня відбулася важлива робоча зустріч. Її учасниками стали керівництво та фахівці Управління нотаріату Одеського міжрегіонального управління Міністерства юстиції України та працівники юридичного відділу Білгород-Дністровської районної державної адміністрації. Зустріч розпочалася зі знайомства з начальницею Управління нотаріату – Катериною Карповою та колективом відомства, які прибули до м. Білгород-Дністровського. Метою візиту стало налагодження безпосередньої взаємодії між структурами, обговорення проблемних питань, що виникають у практичній діяльності, та пошук шляхів їх вирішення для оперативної допомоги громадянам. Під час зустрічі сторони зосередили увагу на двох ключових блоках питань, які найчастіше турбують мешканців громади: спадкування земельних ділянок та соціальний захист військовослужбовців, зокрема оформлення особистих розпоряджень. Окремим і надзвичайно важливим питанням, яке винесли на обговорення учасники зустрічі, став механізм складання та реалізації особистого розпорядження військовослужбовця. Це нове[…Читати далі…]

Читати далі

ВАСИЛЬ САМОКИШ ВЗЯВ УЧАСТЬ В ОБЛАСНІЙ НАРАДІ З ПИТАНЬ ПІДГОТОВКИ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Очільник району Василь САМОКИШ долучився до селекторної наради, основною темою якої стала підготовка закладів освіти до 2026/2027 навчального року та організації харчування учнів. Захід відбувся під керівництвом заступника голови Одеської обласної державної (військової) адміністрації Антона ШАЛИГАЙЛА. Участь у нараді також взяли керівники громад та представники профільних структурних підрозділів, відповідальних за реалізацію державної політики у сфері освіти та забезпечення належних умов для навчання дітей. Під час обговорення увагу було приділено стану готовності закладів загальної середньої освіти до початку нового навчального року. Йшлося про створення безпечного освітнього середовища та виконання вимог безпеки в умовах воєнного стану. Крім того, розглянули питання організації харчування учнів. Було наголошено на забезпеченні належної роботи харчоблоків, дотриманні санітарно-гігієнічних норм, забезпеченні якості продуктів харчування та ефективному використанні бюджетних коштів, спрямованих на харчування дітей. За підсумками наради визначено першочергові завдання для органів місцевої влади та освітянської спільноти, які спрямовані на забезпечення якісного та безпечного освітнього процесу в новому навчальному році.

Читати далі

КООРДИНАЦІЯ ЗАРАДИ БЕЗПЕКИ: У БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КРУГЛОГО СТОЛУ

Голова (начальник) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ 19 червня 2026 року взяв участь у засіданні круглого столу, що пройшов в окружній прокуратурі. Учасники заходу, зокрема керівник окружної прокуратури Олександр САРА, представники правоохоронних органів, ДСНС, очільники Білгород-Дністровської, Кароліно-Бугазької, Шабівської, Лиманської, Сергіївської та Тузлівської громад, асоціації баз відпочинку Будацької Коси обговорили актуальні питання щодо безпеки громадян, охорони життя та здоров’я людей під час літнього сезону на території Білгород-Дністровського району. Особливу увагу під час засідання приділили координації дій органів державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів та профільних служб щодо недопущення перебування громадян у місцях масового відпочинку на узбережжі, оскільки там діють обмеження та заборони на відвідування. Було наголошено, що відповідно до наказу командира Оперативно-тактичного угруповання «Одеса» та начальника Одеської обласної військової адміністрації від 11 червня 2026 року № 26/12, в Одеській області визначено перелік пляжних зон, на яких за умови дотримання встановлених вимог дозволено перебування громадян. Водночас на території Білгород-Дністровського району[…Читати далі…]

Читати далі
Перейти до вмісту