ЩОТИЖНЕВА РОБОЧА НАРАДА В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ
Сьогоднішня щотижнева робоча нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками ТП ЦОВВ та ОМС розпочалась із приємної події – вручення Грамот Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації за сумлінне виконання службових обов’язків, відповідальність та наполегливість, високий професіоналізм, самовідданість обраній справі та з нагоди відзначення державного свята – Дня Незалежності України керівникам та представникам територіальних підрозділів району. Грамоти вручала в.о. голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Тетяна ДОМЧИНСЬКА. В роботі наради взяв участь голова Білгород-Дністровської районної ради Олександр ЄРОШЕНКО. Важливе питання «Про готовність закладів освіти Білгород-Дністровського району до 2025/2026 навчального року відповідно до розпорядження Одеської ОД(В)А було першим на порядку денному засідання. Далі учасники наради заслухали інформації щодо приведення у відповідність до норм чинного законодавства відомостей щодо власників земельних ділянок у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно, роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Білгород-Дністровської райержадміністрації у I півріччі 2025 року та ситуації із злочинністю на території району, аналізу адміністративних правопорушень. З[…Читати далі…]
Читати далі