Щороку 23 червня в Україні відзначається День державної служби – професійне свято державних службовців, які своєю щоденною працею забезпечують реалізацію державної політики, виконання завдань і функцій держави, захист прав та законних інтересів громадян, а також стабільне функціонування органів державної влади. Зі словами привітань до колективу райдержадміністрації звернувся голова (начальник) Василь САМОКИШ, подякувавши співробітникам органу влади за щоденну працю та відзначивши їх внесок у розбудову як держави в цілому, так і Білгород-Дністровського району. «Сьогодні державні службовці працюють в особливо складних умовах. Незважаючи на виклики воєнного часу, необхідність оперативного реагування на численні загрози та підвищене навантаження, працівники Білгород-Дністровської районної державної адміністрації продовжують сумлінно виконувати свої обов’язки, забезпечуючи безперервну діяльність органу державної влади, підтримуючи стабільність у громадах та сприяючи вирішенню актуальних питань життєдіяльності населення», – підкреслив очільник району. За сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня державної служби, грамотою Одеської обласної державної адміністрації відзначені: МАКАРЕНКО[…Читати далі…]
Читати далі