НА БІЛГОРОД-ДНІСТРОВЩИНІ СТАРТУВАЛИ ЖНИВА: ГОЛОВА РДА ВАСИЛЬ САМОКИШ ВІДВІДАВ ОДНЕ З ПРОВІДНИХ АГРОПІДПРИЄМСТВ РАЙОНУ
На полях Білгород-Дністровського району розпочалася найвідповідальніша пора для аграріїв – жнива. Саме зараз закладаються підсумки наполегливої праці хліборобів, які впродовж року дбали про майбутній урожай. З нагоди початку жнивної кампанії голова (начальник) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ 24 червня здійснив робочий виїзд до ТОВ «АГРО-ОЛІМП 2006» у Татарбунарській громаді. Підприємство очолює Руслан ЯРЧЕНКО. Наразі в господарстві триває збирання озимого ячменю. Під час огляду полів засновник підприємства Андрій ЛАПА розповів про перебіг збиральної кампанії, стан посівів та перші результати роботи. Сільське господарство традиційно залишається однією з ключових галузей економіки району. Цього року найбільші площі посівів займають озимі культури – пшениця та ячмінь. Загальна площа їх вирощування перевищує 120 тисяч гектарів. Перші результати жнивної кампанії 2026 року свідчать про добру врожайність та високий професіоналізм аграріїв Білгород-Дністровщини, які навіть в умовах воєнного часу продовжують сумлінно працювати, забезпечуючи продовольчу безпеку регіону та держави. Окрім ТОВ «АГРО-ОЛІМП 2006», до збирання ранніх зернових уже[…Читати далі…]
Читати далі