Повномасштабна війна щодня нагадує про високу ціну свободи України. За можливість жити на рідній землі, під мирним небом, наші Захисники віддають найдорожче – власне життя. Їхня мужність, незламність і самопожертва назавжди залишаться символом відданості українському народові, а вдячність за їхній подвиг житиме у серцях кожного. У Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації 26 червня 2026 року відбулася урочиста церемонія вручення державних нагород, якими військовослужбовців було відзначено посмертно. Відзнаки рідним полеглих Героїв вручили голова (начальник) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь Самокиш, т.в.о. начальника відділення цивільно-військового співробітництва Білгород-Дністровського РТЦК та СП головний сержант Сергій Зеленяк, секретар Білгород-Дністровської міської ради Олександр Скалозуб, голова Мологівської сільської ради Олег Німачук, голова Шабівської сільської ради Павло Павленко та секретар Старокозацької сільської ради Наталія Тупиця. Солдат ЛУПАШКО Микола Олександрович, 10.02.1992 р.н., будучи вірним військовій присязі, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність, під час виконання бойового завдання, після отримання поранень несумісних з[…Читати далі…]
Читати далі