Білгород-Дністровський районний відділ філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області інформує

«Толерантність — цемистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями»

Кофі Аннан, Генеральний секретар ООН (1997-2006), лауреат Нобелівської премії миру

Щороку 16 листопада світ відзначає Міжнародний день толерантності (International DayforTolerance). Саме цього дня 1995 року на 28-й Генеральній конференції ЮНЕСКО було одностайно прийнято Декларацію принципів толерантності. Під толерантністю в Декларації розуміється «повага, прийняття і правильне розуміння багатого різноманіття культур нашого світу, наших форм самовираження і способів проявів людської індивідуальності». Декларація проголошує «визнання того, що люди за своєю природою розрізняються за зовнішнім виглядом, соціальним становищем, мовою, поведінкою і цінностями й мають право жити в світі й зберігати свою індивідуальність».

17 листопада 2022 року фахівцями Білгород-Дністровського міського центру соціальних служб для підоблікових суб’єктів пробації було проведено виховних захід на тему «Толерантність – крок до гуманності».

            Даний захід направлений на розвиток толерантності, виховання терпимості та розуміння індивідуальності кожної особистості, соціальної групи нації.

В ході заняття учасники вчилися взаємодіяти на засадах поваги та толерантності, досліджували особистий простір у взаємодії з іншими. А також, засвоювали звички толерантної поведінки  та застосування їх у спілкуванні.

Перейти до вмісту