БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ РАЙОН ПРИЙМАЄ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ

Понад          500    жителів       Донецької,   Миколаївської, Харківської, Дніпропетровської, Луганської, Житомирської, Чернігівської та інших областей знайшли тимчасовий прихисток на території  району.

Із співчуттям та щирим прагненням допомогти, зустрічають внутрішніх переселенців в Білгород-Дністровській, Татарбунарській, Сергіївській, Саратській, Мологівській, Маразліївській, Дивізійській, Кароліно-Бугазькій, Лиманській, Кулевчанській, Плахтіївській, Стварокозацькій, Тузлівській, Успенівській, Шабівській територіальних громадах. Якщо раніше за отриманням довідки про внутрішньо переміщену особу можна було звернутись лише до органу соціального захисту населення райдержадміністрації та міст обласного значення, то відтепер людина за довідкою зможе звернутись до уповноваженої особи територіальної громади або ЦНАПу.

Ті люди, які є «повторними» переселенцями, і змушені кидати свої домівки вдруге, вони також отримають допомогу на проживання.

Крім того, передбачені компенсації  власникам жилих приміщень приватного житлового фонду за кожного розміщеного переселенця, а також місцевим бюджетам на оплату комунальних послуг під час розміщення переселенців у будівлях комунальної власності.

Перейти до вмісту