Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості запрошує на навчання на курсах цільового призначення за напрямком: «Психологічна допомога у подоланні стресових та тривожних станів»

УВАГА!

Білгород-Дністровський міськрайонний центр зайнятості запрошує на навчання на курсах цільового призначення за напрямком: «Психологічна допомога у подоланні стресових та тривожних станів» в Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

Метою курсу є теоретичні та практичні навчальні заняття, спрямовані на допомогу громадянам, а також підвищення кваліфікації фахівців у наданні первинної психологічної допомоги дорослим та дітям, подолання стресу, підвищеної тривожності.

Форма навчання – очна,  дистанційна, змішана

Термін навчання – 20 год. (3 дні)

Отримайте посвідчення про проходження курсів цільового призначення за відповідним напрямком

Вимоги до претендентів на навчання:

  • базова або загальне середня освіта;
  • без вимог до стажу роботи;
  • вік осіб, що проходять навчання більше 18 років.

Для зареєстрованих безробітних навчання на короткотермінових курсах за направленням служби зайнятості є безкоштовним. Для осіб з числа не безробітних, що бажають підвищити свою кваліфікацію навчання здійснюється на контрактній основі. 

Курс «Психологічна допомога у подоланні стресових та тривожних  станів» є найбільш актуальним в наш час, направлений на розширення знань, як поводитися з людьми в стресових ситуаціях.

Звертайтесь до фахівців Білгород-Дністровського міськрайонного центру зайнятості. Ми знаходимося за адресою: м. Білгород-Дністровський, вул. Миколаївська,12. 

Довідки за телефонами: (04849)3-58-61, 063-278-06-30.

Перейти до вмісту