АПАРАТНА НАРАДА В БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

         Хвилиною мовчання за всіма полеглими під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету і територіальної цілісності України, та мирними громадянами, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України, розпочала свою роботу сьогодні, 2 квітня, чергова апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів та апарату райдержадміністрації,  яку провів голова (начальник) Білгород-Дністровської районної державної (військової) адміністрації Василь САМОКИШ, за участю першого заступника голови Тетяни ДОМЧИНСЬКОЇ.

         Серед головних питань порядку денного – забезпечення прав і свобод ВПО на право отримання матеріального забезпечення згідно чинного законодавства. Інформуючи з даного питання, т.в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна ПОНОМАРЕНКО зазначила, що станом на сьогодні на території Білгород-Дністровського району на обліку перебуває 5946 ВПО. Управлінням постійно здійснюються перевірки фактичного місця проживання ВПО, у випадках виявлення порушень, спеціалістами складаються відповідні акти та призупиняються виплати. Також Тетяна Вікторівна озвучила зміни у законодавстві щодо виплат ВПО, які вступили в  дію з 1 березня поточного року та інше.

         Окрім того, у ході наради були розглянуті й інші питання, що стосуються поточної діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації.

         За результатом роботи наради були надані доручення.

Перейти до вмісту