КООРДИНАЦІЙНИЙ ШТАБ З ГУМАНІТАРНИХ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПИТАНЬ ДІЄ
Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань, що створений та функціонує при Білгород-Дністровській районній державній (військовій) адміністрації розпочав видачу гуманітарної допомоги, отриманої від обласного Координаційного штабу з гуманітарних та соціальних питань Одеської військової адміністрації.
12 липня поточного року таку допомогу отримали Татарбунарська та Кароліно-Бугазька громади. До складу гуманітарних пакетів увійшли продуктові набори, дитяче харчування та вологі серветки.
Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань і надалі працюватиме у напрямку надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають на території нашого району.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/381.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/5019.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/56575.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/73681.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/81212.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/07/92985.jpg)
Разом наближаємо Перемогу!