НА ОДЕЩИНІ В РАМКАХ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОГРАМИ З МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я «ТИ ЯК?» АКТИВНО РЕАЛІЗУЄТЬСЯ МОЛОДІЖНИЙ ЗАХІД, ДНІ СПІЛЬНОДІЇ «СТІЙКІСТЬ МОЛОДІ-СИЛА НАЦІЇ»
Захід направлений на привернення уваги та популяризацію уважного ставлення до свого ментального здоров’я, покращення психоемоційного стану та здобуття базових знань та навичок про першу психологічну допомогу.
Одещина активно і масштабно рухається у цьому напрямку!
На цей час вже більше 15 ти закладів освіти Одеси та області, провели Дні спільнодії, та поділились світлинами зі своїх закладів.
Понад 1200 підлітків і молоді були залучені, та отримали корисні знання.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/14.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/13.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/12.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/11.jpg)