Реконструкція обласної філармонії, будівництво укриттів у навчальних закладах, розробка Стратегії відновлення та розвитку Одещини – це та не тільки обговорив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер з генеральною директоркою Швейцарської агенції розвитку та співробітництва пані Патріцією Данці.
Вдячні пані Патріції за особливу увагу до нашого регіону та співпраці в рамках швейцарсько-українських проєктів DECIDE та EGAP.
Ми вкрай зацікавлені у можливості долучення Швейцарії до участі в проєктах з відновлення інфраструктури в Одеській області, тож працюємо в цьому напрямку.
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![🇨🇭](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td8/1/16/1f1e8_1f1ed.png)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432734685_810270594467659_3406140756690754272_n-794x1024.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432048738_810270624467656_3733151481725652455_n-1024x731.jpg)
![](https://izmail-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/432691555_810270657800986_4682552264429824010_n-1024x706.jpg)