Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко відвідав центри комплектування територіальних бригад
Сьогодні Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко відвідав центри комплектування територіальних бригад.”Пересвідчився, що бажаючих дуже багато і це безумовно добре! Також з’їздив на один із блок постів на виїзді з Одеси, хлопці – напоготові, зброя – є, набої – є!” – зазначив Максим Марченко.
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275500916_321892739972116_6983812069723349805_n.jpg)
![](https://podilsk-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/03/275521475_321892769972113_5528692363436731768_n.jpg)