До 200-річчя САРАТИ
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274663741_356545899651371_7231393134093658076_n.jpg)
З вірою та надією у мирне майбутнє, Сарата активно готується до свого 200-річчя. Затверджено склад оргкомітету, розроблено план заходів, присвячений 200-річчю заснування селища Сарата, до якого увійшли розділи: «Благоустрій», «Історичні дослідження, популяризація пам’ятних місць та формування туристичної привабливості селища», «Організаційна робота», «Творчі і спортивні заходи», «Інше». Реалізація заходів розрахована на весь ювілейний 2022 рік. Перший етап розпочнеться 19-20 березня в дні, коли саме у 1822 році група німецьких колоністів на чолі з пастором Ліндлом зупинилась на березі ріки Сарата та визначилася з місцем свого поселення. Вчора у селищній публічній бібліотеці відбулося перше розширене засідання оргкомітету, яке провела голова селищної ради Райчева В.Д. Під час роботи були визначені нагальні питання організації підготовки, відповідальні особи. Одним з ключових стало обговорення запропонованих ескізів логотипу ювілею нашого селища. Рішення прийняті, підготовка триває.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274644788_356545919651369_8664480839316426573_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274650718_356546006318027_5696779734354120341_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/274710375_356545916318036_6167976465809990049_n.jpg)