УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ (ВІЙСЬКОВОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ
УЧАСТЬ У ТРЕНІНГУ СПЕЦІАЛІСТІВ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Сьогодні, 26 вересня, т.в.о. начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяна ПОНОМАРЕНКО та головний спеціаліст відділу соціальної підтримки ВПО управління Наталія МАТРІКАЛО взяли участь у тренінгу «Новий порядок функціонування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб та мінімальні вимоги до їх облаштування», під час якого були надані роз’яснення щодо постанови КМУ від 01.09.2023 № 930 «Деякі питання функціонування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб». Тренінг організований Департаментом соціальної та сімейної політики Одеської обласної державної адміністрації.
У онлайн-зустрічі також взяли участь власники (балансоутримувачі) місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/1-5-1024x768.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/2-2-1024x660.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/3-3-1024x702.jpg)