ГУМАНІТАРНИЙ ШТАБ БІЛГОРОД – ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ ОТРИМАВ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ НА ПОТРЕБИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ
20 червня Координаційний гуманітарний штаб при Білгород-Дністровській районній державній адміністрації отримав від Одеського обласного гуманітарного штабу продукти харчування з метою формування продуктових наборів у кількості 3400 одиниць. Відвантажили: борошно 34 000 кг, макаронні вироби 10200 пачок по 0,5 кг, олію соняшникову 3400 пляшок по 1 л, горох 6 800 кг. Окрім того, отримано частину баків для води у кількості 20 штук: 4 на 1000 л та 16 на 500 л та 2 набори побутової хімії для місць компактного проживання ВПО.
Допомогу розподілять згідно потреб внутрішнього переміщених осіб та соціально незахищених верств населення, які проживають на території Білгород-Дністровського району.
Координаційний штаб з гуманітарних та соціальних питань і надалі працюватиме у напрямку надання допомоги усім, хто її потребує.
Разом наближаємо Перемогу!
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/6be98bae-e0c3-467c-83e0-53fbfdd479cb.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/38c66d6e-7399-4351-a76d-1b1d82866135-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/369c40f9-faae-4b35-8fa6-6dde484b0546.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/894f64dc-ef3f-447d-aefe-015dc68e49f9.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/3374edd2-ab61-48e0-8806-f4635d1af363.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/7830e426-4e9e-4587-9635-b1f5fdcd5518.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/a9a0456f-0b5f-4d5a-9618-38e3e187a414.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/06/dd35a8b9-1c86-47e0-9baf-0159802bce5c.jpg)