30 КВІТНЯ – ДЕНЬ ПРИКОРДОННИКА

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ НАЧАЛЬНИКА БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ З НАГОДИ ДНЯ ПРИКОРДОННИКА

Шановні охоронці державних рубежів!

Дорогі ветерани-прикордонники!


Військова служба – героїчна праця, а служба прикордонника – щоденний подвиг. Прикордонники першими зустрічають друзів і першими дають відсіч ворогові. Ваше життя в постійній небезпеці, тому вартові державних рубежів завжди були у великій повазі й шані в українського народу.

У ці важкі для нашої країни дні, недоторканість державного кордону є особливо значущою не тільки для України в цілому, а й для Одещини і Білгород-Дністровського району зокрема. Адже мир і спокій жителів нашого краю багато в чому залежить від злагоджених, самовідданих та професійних дій прикордонних загонів Білгород-Дністровського району.

За весь час війни з російськими загарбниками прикордонники довели, що є гідними синами й доньками українського народу. Ми завжди пам’ятатимемо всіх, хто ціною власного життя відстоював  мир в Україні.

Низько вклоняюся перед родинами всіх загиблих охоронців кордону. Дякую кожному за професіоналізм, самовідданість та героїзм.

А тим, хто сьогодні сумлінно несе свою варту на кордонах нашої держави бажаю чистого неба над головою і спокійного горизонту перед поглядом! А ще, зичу здоров’я, міцності духу, ясності думок і відданості присязі та рідній державі.

Разом ми вистоємо! Разом ми переможемо!

З повагою

голова-начальник Білгород-Дністровської

районної військової адміністрації                                Василь САМОКИШ

Перейти до вмісту