ВІТАННЯ ВАСИЛЯ САМОКИША З НАГОДИ МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ

Любі жінки, наші дорогі матері, доньки, сестри!

Початок березня завжди був особливим для нас, адже це час, коли ми вітаємо прекрасну половину людства зі святом весни та краси.

Дорогі жінки, нажаль, цьогорічне свято 8 Березня ви зустрічаєте під звуки сирен протиповітряної тривоги, у щохвилинних переживаннях за долі ваших близьких.

В Україні йде війна! Війна жорстока, безжальна, нічим не виправдана. І кожен день чиясь мама, дружина, сестра, дитина плаче.

Але, не дивлячись ні на що, ми віримо, що ми вистоїмо і переможемо. І у переважній більшості ми це зробимо завдяки вам і заради вас, нашої прекрасної і далеко не слабкої половини. Тому що ми, чоловіки, постійно відчуваємо вашу підтримку, вашу допомогу, ваші тепло, турботу і кохання. Ви завжди поруч з нами: і в думках, і в серцях, і в житті, і на передовій.

Сьогодні жінки України вносять неоціненний вклад у перемогу нашої країни над ворогом. Лікарі і військовослужбовці, волонтери і правоохоронці, спортсмени і діячі культури – ви всі є нашими янголами-охоронцями, нашими Берегинями. Щедрість ваших душ зігріває, любов – окриляє, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що мир знову запанує на нашій землі.

Нажаль, сьогодні не всі чоловіки зможуть привітати вас квітами, але наша неминуча перемога над ворогом стане для вас найкращим подарунком! Щастя вам усім, миру, здоров’я і ПЕРЕМОГИ!

Низький уклін вам, дорогі Жінки!

З повагою

начальник Білгород-Дністровської

районної військової адміністрації                                Василь САМОКИШ

Перейти до вмісту