УЧАСТЬ В ЗАСІДАННЯХ ПІДГРУП МІЖВІДОМЧОЇ РОБОЧОЇ ГРУПИ
На минулому тижні фахівці відділу з питань координації надання соціальних послуг та підтримки сім’ї управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації взяли участь в засіданнях підгруп Міжвідомчої робочої групи з питань протидії сексуальному насильству, пов’язаному зі збройною агресією росії проти України та надання допомоги постраждалим в онлайн форматі.
Зустрічі організовані за ініціативи Секретаріату Кабінету Міністрів України Урядового уповноваженого з питань гендерної політики.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-13-at-14.26.06-4-1024x771.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-13-at-14.26.06-3-1024x771.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-13-at-14.26.06-2-1-771x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-13-at-14.26.06-1-1024x771.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-13-at-14.26.06-1024x771.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/whatsapp-image-2024-05-13-at-14.26.05-1024x771.jpeg)