СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ВІЙСЬКОВОЇ (ДЕРЖАВНОЇ) АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ
ПЛАНОВИЙ ВИЇЗД СПЕЦІАЛІСТІВ СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ ДО ПРИЙОМНИХ РОДИН МАРАЗЛІЇВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Відповідно до чинного законодавства у сфері захисту прав дітей, та з метою контролю за умовами утримання, виховання, навчання дітей, влаштованих до прийомних родин, на минулому тижні спеціалістами служби у справах дітей Білгород-Дністровської районної військової адміністрації проводився плановий виїзд до Маразліївської територіальної громади.
Під час виїзду було обстежено 3 родини, в які влаштовано 6 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в селах Монаші, Маразліївка та Великомар’янівка.
Фахівці служби у справах дітей пересвідчились, що фактів порушення прав дітей-вихованців не виявлено. Усі влаштовані діти у прийомних родинах знаходяться в задовільному стані, для них створені всі належні умови. В достатній кількості діти забезпечені сезонним одягом, предметами особистої гігієни, іграшками, технічними засобами для занять тощо. У кожної влаштованої дитини окреме спальне місце та місце для приготування уроків і відпочинку.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-04_09-48-36-782.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-04_09-48-37-036.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-04_09-48-37-227.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-04_09-48-37-645.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-04_09-48-37-770.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-04_09-48-38-014.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-04_09-48-38-175.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-04_09-48-38-262.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-04_09-48-38-426.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-04_09-48-38-655.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-04_09-48-39-118.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-04_09-48-39-207.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-04_09-48-39-427.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-04_09-48-39-843.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/06/yzobrazhenye_viber_2022-06-04_09-48-39-968.jpg)