СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ
СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ДІТЕЙ НА ПОСТІЙНОМУ КОНТРОЛІ ВЛАДИ
Сьогодні, 26 вересня, під головуванням начальника служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації Наталії УТЮПІНОЇ відбулась робоча онлайн-нарада з питань захисту прав та інтересів дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, влаштування дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування в сімейні форми виховання. До участі у нараді були залучені представники районних, сільських, селищних та міських служб у справах дітей Одеської області, в загальній кількості – 91 громада та 7 районних служб.
В онлайн-нараді Білгород-Дністровську районну державну адміністрацію представляла начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія ІКОННІКОВА.
За результатами наради керівникам служб були надані відповідні доручення.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo-2023-09-26-13-41-38-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo-2023-09-26-13-41-38-2.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/photo-2023-09-26-13-41-38.jpg)