РОБОЧИЙ ВИЇЗД ДО КАРОЛІНО-БУГАЗЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ
9 листопада т.в.о. начальника відділу містобудування архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Галиною ДОБРЄВОЮ здійснено робочий виїзд до Кароліно-Бугазької сільської ради, з метою ознайомленням із роботою громади з питань ЖКХ, соціальної, освітньої та економічної сферах діяльності. Окрім того, відвідано пункти незламності Кароліно-Бугазької сільської ради.
За підсумками зустрічі обговорено проблемні питання громади та шляхи їх вирішення.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-10-at-14.27.35-1020x1024.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-10-at-14.27.59-1024x743.jpeg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/whatsapp-image-2023-11-10-at-14.28.16-1-1024x928.jpeg)