Проведено турнір з волейболу на честь І.М.Самокиша
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/272908576_269017285344111_4394248004173416345_n.jpg)
На початку лютого в селі Кулевча був проведений турнір з волейболу на честь І.М.Самокиша, вчителя фізичної культури, який зробив значний внесок в спорт села Кулевча. 52 роки трудового стажу має за своїми плечима Іван Миколайович. Вихованці різних поколінь волейболістів прийняли участь в спортивному заході. В турнірі приймали участь такі команди:- Кулевча- Кулевча ІІ- Білгород-Дністровський- смт.Сергіївка.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/272911564_269017475344092_5120410614724087511_n.jpg)
Переможцем турніру стала команда – Кулевча, ІІ місце – Кулевча ІІ, ІІІ місце – Білгород-Дністровський. Індивідуальні нагороди: кращий гравець – Самокиш Іван ( Кулевча ІІ). Кращій захисник – Ленькова Аня (смт.Сергіївка). Кращій нападник – Кімуржи Вадим (Кулевча). Кращий пасуючий – Кіхан Микола (Білгород -Дністровський). Переможець турніру та призери були нагороджені кубком, грамотами, медалями. Голова Кулевчанської громади Михайло Попов вручив Подяку Самокишу Івану Миколайовичу за значний особистий внесок у розвиток фізичної культури і спорту Кулевчанської громади.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/272912731_269017765344063_7628663569031742204_n.jpg)
Провідний спеціаліст з молоді та спорту Кулевчанської сільської ради Станіслав ПЄТКОВ
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/272971188_269017555344084_7718201197698928415_n-1.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/272973532_269017348677438_1446556114063389273_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/272982001_269017815344058_6759420837476479970_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273019039_269017488677424_1986750361583251440_n.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273282220_269017275344112_1934606854357257868_n.jpg)