ОЗНАЙОМЛЮВАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ БАТЬКІВ В ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ ПЕТРОПАВЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ
Цими днями в освітніх закладах Петропавлівської громади, як і в більшості громад Білгород-Дністровського району, проходять ознайомлювальні екскурсії для батьків, під час яких проводиться не тільки огляд укриттів, а й роз’яснювальна робота щодо проведення нового 2022/2023 навчального року в умовах воєнного стану. Ці зустрічі необхідні як батькам, так і вчителям. Адже можна отримати відповіді на питання, що так хвилюють усіх, почути різні думки, і знайти одне спільне рішення, яке покращить навчальний процес нового шкільного року.
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/img-0557.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/img-0558.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/img-0559.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/img-0561.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/img-0565.jpg)
![](https://bd-rda.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/img-0566.jpg)