ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО СИТУАЦІЮ ПО БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНУ СТАНОМ НА 27 ЛЮТОГО

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ!

На даний час всі районні об’єкти критичної інфраструктури та служби житлово-комунального господарства працюють у посиленому режимі. На сьогодні системи тепло-, водопостачання і водовідведення працюють. Аварійні ситуації, що виникають, усуваються своєчасно.  Проводиться робота по збиранню та вивезенню твердих побутових відходів.

За наявною інформацією, супермаркети, продовольчі магазини  та ринки працюють в стабільному режимі.

Лікарні району забезпечені всім необхідним для роботи. Пункти приймання донорської крові працюють цілодобово. Для того аби не створювати черги, всі, хто бажає здати донорську кров записуються, залишають свої контакти та чекають на виклик.

Територія району знаходиться під постійним патрулюванням військовослужбовців територіальної оборони та працівників правоохоронних органів.

Усім жителям району, у яких є намір полишити свої домівки, необхідно мати при собі документи, що посвідчують особу.

Звертаємось до усіх мешканців Білгород-Дністровського району зберігати спокій та не піддаватися панічним настоям!

НАГАДУЄМО!

З 26 лютого, відповідно до частини 1 статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» Начальник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Гриневецький своїм Розпорядженням запровадив на території Одеської області комендантську годину з 19:00 до 06:00.

Заборонено перебування людей у зазначені години на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

Також, відповідно до цього розпорядження, протягом зазначеного часу здійснюється перевірка документів у осіб, а в разі потреби проводиться огляд речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян, за винятком обмежень, встановлених Конституцією України.

Зазначене розпорядження діє на території всього Білгород-Дністровського району.

Перейти до вмісту